Masz pytania ? Zadzwoń +48 793 784 145
Social media

Sprawdź
możliwości
rozwoju firmy

Sprawdź ofertę

Pozycjonowanie w Google

1. Pozycjonowanie w Google

Jakie korzyści mi to przyniesie ?

Codziennie miliony osób korzystają z wyszukiwarek internetowych, głównie Google w Polsce, szukając informacji i ofert. Poprzez pozycjonowanie można poprawić widoczność strony lub sklepu online w wynikach wyszukiwania, przyciągając większą liczbę klientów, którzy mogą skorzystać z usług lub produktów. Warto pamiętać, że aby rozpocząć pozycjonowanie, konieczne jest posiadanie już własnej strony internetowej.

Ile to kosztuje ?

Wycena indywidualna.
Koszt usługi pozycjonowania w Google zależy od wielu czynników, takich jak konkurencyjność branży, zakres działań, zakładany efekt. Ceny mogą wahać się od kilkuset do kilku tysięcy złotych miesięcznie.

Wizytówka firmy w Google

2. Wizytówka firmy w Google

Jakie korzyści mi to przyniesie ?

Wiztytówka Google to bezpłatna i skuteczna metoda promocyjna dla firm. Dzięki niej Twoja wizytówka wyświetla się przy wynikach wyszukiwania, zawierając podstawowe informacje, takie jak nazwa firmy, zdjęcia, mapa i inne dane. To ułatwia klientom z Twojej okolicy znalezienie Twojego biznesu, dając szansę na dotarcie do nowych osób zainteresowanych Twoimi usługami lub produktami lokalnie.

Usługa opisana poniżej polega na podwyższeniu pozycji Twojej wizytówki w liście wyszukanych firm.

Ile to kosztuje ?

Koszt narzędzia do optymalizacji i zarządzania wizytówką Google zaczynaja się już od 39 złotych miesięcznie. Szczegółową ofertę znajdziesz poniżej.

Reklamy płatne "od kliknięcia" w Google ADS

3. Reklamy płatne "od kliknięcia" w Google ADS

Jakie korzyści mi to przyniesie ?

Google oferuje różnorodne możliwości reklamy, takie jak reklamy tekstowe i graficzne, w wynikach wyszukiwania i całej sieci reklamowej. Płatność odbywa się za kliknięcie, dzięki czemu reklamodawca płaci tylko wtedy, gdy użytkownik faktycznie kliknie w reklamę i odwiedzi jego stronę internetową. To pozwala nam kontrolować wydatki i płacić tylko za potencjalnych klientów, którzy wykazują zainteresowanie naszymi produktami i usługami.

Ile to kosztuje ?

Konfiguracja, utrzymanie i optymalizacja reklam są dostosowane do indywidualnych potrzeb i wyceniane indywidulanie.

Szczegółowy opis oferty poniżej.

Skorzystaj z kuponu o wartości 1200 zł! Jeśli chcesz po raz pierwszy promować swoje usługi lub produkty w Google Ads, za naszym pośrednictwem wykorzystasz specjalny bon. To świetna okazja, aby sprawdzić skuteczność tego typu reklamy.

Regularna obsługa social mediów + blog

4. Regularna obsługa social mediów + blog

Jakie korzyści mi to przyniesie ?

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu mediów społecznościowych, takich jak Facebook, LinkedIn, Instagram i Twitter oraz prowadzenia bloga. Regularne dbanie o te platformy przynosi korzyści w postaci zwiększenia widoczności marki, budowania zaangażowania klientów, pozyskiwania nowych klientów, utrzymania konkurencyjności, komunikacji z klientami i mierzenia efektywności działań. Nasza oferta obejmuje tworzenie i dodawanie regularnych postów, projektowanie grafik, obróbkę zdjęć i wiele więcej.

Ile to kosztuje ?

Dostosowujemy ceny do ilości portali społecznościowych, częstotliwości i zakresu prac. Ceny zaczynają się już od 250 zł miesięcznie. Pełny opis oferty poniżej.

Reklama na Facebooku

5. Reklama na Facebooku

Jakie korzyści mi to przyniesie ?

Facebook Ads to system reklamowy pozwalający na płatne kampanie na Facebooku, Instagramie, Messengerze. Dzięki niemu dotrzemy do potencjalnych klientów z ofertą usług i produktów. Korzyści obejmują precyzyjne celowanie w zainteresowane osoby.

Ile to kosztuje ?

Konfiguracja, utrzymanie i optymalizacja reklam są dostosowane do indywidualnych potrzeb i wyceniane indywidulanie.
Szczegółowy opis oferty poniżej.

Dodatki do strony internetowej

6. Dodatki do strony internetowej

Jakie korzyści mi to przyniesie ?

Zapewniamy dodatki do stron internetowych, które podnoszą konwersję i ułatwiają zarządzanie firmą. Wśród nich znajdziesz naprzykład kalendarze do rezerwacji terminów oraz moduły szybkiego kontaktu z konsultantem. 

Ile to kosztuje ?

Cena jest dostosowana indywidualnie do wybranych dodatków, procesu wdrożenia i ewentualnej obsługi. Pełny opis oferty znajdziesz poniżej.