Strona internetowa
w cenie 1299zł brutto

Profesjonalna strona www

Wykonaliśmy ponad 3000 stron w tej ofercie

Wykonaliśmy ponad
3000 stron w tej ofercie

Jasne i przejrzyste zasady współpracy.
Żadnych dodatkowych i ukrytych kosztów.

Jasne i przejrzyste zasady współpracy. Żadnych dodatkowych i ukrytych kosztów.

Opis oferty

Profesjonalna strona internetowa

Oparta o najpopularniejszy na świecie system zarządzania treścią – WordPress. Strona dostosowana do telefonów i tabletów. Zoptymalizowana pod względem czasu wczytywania, wszystkich przeglądarek oraz wszystkich urządzeń mobilnych. Wykonana tak aby przynieść jak największe zyski

Roczny hosting na naszych serwerach oraz domena wykupiona na 12 miesięcy (domena z końcówką .pl)

Po konsultacji wykupujemy dla Państwa domenę, pod którą umieścimy Państwa stronę – zawsze wraz z klientem staramy się dobrać idealną domenę do zakresu działalności. W cenie mają Państwo również rok hostingu na naszych serwerach.

Prosty w obsłudze system zarządzania treścią

Po zakończeniu prac otrzymują Państwo dostęp do prostego w obsłudze edytora treści oraz grafik na stronie. Edycja treści przypomina edytora z programów typu “Word” a zmiana lub dodanie zdjęcia przypomina dodanie załącznika do e-maila. Dodatkowo do panelu administratora dołączamy instrukcję obsługi dokładnie opisującą każdy krok edycji wraz ze zrzutami ekranu.

Każdego rodzaju dodatki urozmaicające wygląd strony

Nie ograniczamy naszych stron do kilku opcji dodatków. Chętnie dodamy wszelkiego rodzaju moduły: ✚ Pokazy slajdów, ✚ Galerie zdjęć, ✚ Interaktywne mapki Google, ✚ Favicon, ✚ Rozwijane menu, ✚ Profesjonalne statystyki, ✚ Formularz kontaktowy, ✚ Czat online, ✚ Moduł szybkiego połączenia z telefonu ✚ Animacje grafik / treści, ✚ Newsletter ✚ Czat online ✚ Google translate i wiele więcej. Dodatkowo instalujemy moduł automatycznych aktualizacji aby strona działa w pełni sprawnie bez Państwa udziału.

⇛ Nie ograniczamy ilości podstron a poprawki wprowadzamy do pełnej satysfakcji klienta.

Integracja z kontem Facebook oraz innymi social mediami

Zainstalujemy na Twojej stronie skrytp tzw. “metkę” integracyjną z Twoim kontem Facebook lub innymi social mediami

Konta pocztowe dla Twojej firmy

Stworzymy dla ciebie przejrzyste adresy e-mail np. “biuro@twoja_domena.pl”

RODO

Dostosowanie Twojej strony do wymagań RODO oraz zamieszczenie informacji o plikach Cookies, dodatkowo wysyłamy Państwu prawa autorskie do strony

Najnowsze technologie

Dzięki naszej ofercie Twoja strona będzie dostosowana do najnowszych technologii oraz przez najbliższe lata nie będą potrzebne żadne zmiany ani aktualizacje

NOWOŚĆ ! Copywriting - pisanie treści

Nowy dodatek do naszej oferty, który zaoszczędzi Państwu czas!

Nie muszą już Państwo martwić się o tworzenie treści na swoją stronę internetową. Zajmiemy się tym za Państwa, a wszystko to w cenie samej strony!

Wystarczy, że dostarczą nam Państwo ogólny opis firmy i oferty (napisany własnymi słowami). Nasz zespół przekształci go w atrakcyjne i angażujące treści reklamowe, które w pełni oddadzą charakter Państwa działalności.

Nie traćcie czasu na bezowocne pisanie treści reklamowych. Nasi doświadczeni copywriterzy zajmą się stworzeniem profesjonalnych i skutecznych treści, które przyciągną uwagę potencjalnych klientów.

 

W cenie oferujemy aż 1000 słów czyli około 3 kartki A4

Pozycjonowanie

Strona www to nie wszystko… W natłoku stron możesz stać się mało widoczny. Powinieneś/aś się więc pokazać. Właśnie od tego są wyszukiwarki. Ale, żeby Twój potencjalny klient znalazł Twój towar lub usługę powinieneś/aś być na szczycie wyszukiwarki. 

Do pokazania się na szczycie wyszukiwarek służy właśnie pozycjonowanie czyli szereg działań mających na celu poprawę widoczności strony internetowej na listach rezultatów wyszukiwarek internetowych.

Po zakończeniu prac nad stroną rozpoczniemy jej pozycjonowanie w wyszukiwarce Google

Dostosowanie strony do wymogów Google – nasze strony zawsze zgodne są z najnowszymi wymogami Google

Co dokładnie otrzymam

  • Uruchomienie i konfiguracja wtyczki YOAST SEO
  • Ustawienie fraz kluczowych
  • Meta description, title, URL
  • Optymalizacja pod kątem urządzeń mobilnych
  • Optymalizacja czasu wczytywania strony
  • Optymalizacji wszystkich zdjęć na stronie
  • Uruchomienie kompresji gzip
  • Zmniejszenie liczby żądań HTTP (optymalizacja pliki CSS I JS)
  • Ustawienie mapy strony

Wraz z instrukcją obsługi strony wysyłamy raport z przeprowadzonych prac SEO oraz dodatkowe informację z wskazówkami co do dalszego działania nad poprawą widoczności strony w wyszukiwarkach.

 • Uruchomienie i konfiguracja wtyczki YOAST SEO
 • Ustawienie fraz kluczowych
 • Meta description, title, URL
 • Optymalizacja pod kątem urządzeń mobilnych
 • Optymalizacja czasu wczytywania strony
 • Optymalizacji wszystkich zdjęć na stronie
 • Uruchomienie kompresji gzip
 • Zmniejszenie liczby żądań HTTP (optymalizacja pliki CSS I JS)
 • Ustawienie mapy strony

Wraz z instrukcją obsługi strony wysyłamy raport z przeprowadzonych prac SEO oraz dodatkowe informację z wskazówkami co do dalszego działania nad poprawą widoczności strony w wyszukiwarkach.

Certyfikat SSL

W przypadku braku certyfikatu SSL, klient zostanie powiadomiony o “niebezpieczeństwie” co często powoduje opuszczenie strony przed jej obejrzeniem i brak zaufania do firmy.

Certyfikat SSL (Secure Sockets Layer) to rodzaj cyfrowego certyfikatu, który zapewnia szyfrowane i bezpieczne połączenie między serwerem a przeglądarką internetową. Jest to protokół zapewniający poufność, integralność i uwierzytelnianie danych przesyłanych między dwoma punktami końcowymi w Internecie. Głównym celem certyfikatu SSL jest ochrona poufności danych, takich jak dane osobowe, informacje logowania, dane karty kredytowej itp., podczas transmisji przez internet.

Strona dostosowana do telefonów i tabletów

Wykonywane przez na strony projektujemy z myślą o mobilności.

Doskonale rozumiemy jak ważne jest, aby Twoja strona była dostosowana do wszystkich urządzeń. Tworzymy interaktywne i estetyczne strony internetowe działające w pełni – niezależnie od tego, czy Ty oraz Twoi klienci korzystają z iPhone’a, Androida czy iPada.

✎✎ Prosty w obsłudze panel administratora ✎✎

✎✎

Prosty w obsłudze panel administratora

Po zakończeniu prac i pełnym uruchomieniu strony internetowej wysyłamy Państwu dostęp do naszej instrukcji obsługi. W naszym poradniku napisanym na podstawie realizacji ponad 3000 prac zawarliśmy wszystkie niezbędne informację wraz z zrzutami ekranu i przejrzystymi oznaczeniami graficznymi.

Dzięki instrukcji w prosty sposób zmienią Państwo treść strony, zdjęcia a nawet kolorystkę, czcionki itp. Dodatkowo nasza instrukcja jest na bieżąco aktualizowana oraz zawiera sekcję najczęstszych pytań i odpowiedzi gdzie w prosty sposób odnajdą Państwo odpowiedź na większość nasuwających się pytań.

⚡⚡ Prędkość wczytywania strony WWW ⚡⚡

⚡⚡

Prędkość wczytywania strony WWW

Po zakończeniu prac i pełnym uruchomieniu strony internetowej optymalizujemy jej czas wczytywania. Badania Google pokazały iż strony ładujące się powyżej 5 sekund tracą ponad 40% zainteresowanych klientów stąd też tak ważne jest aby nasza strona działała szybko i sprawnie na wszelkiego rodzaju urządzeniach.
W optymalizacji wykonujemy następujące punkty

 • Optymalizacja obrazów
 • Wykorzystanie pamięci podręcznej przeglądarki
 • Optymalizacja CSS i JavaScript
 • Buforowanie dla urządzeń mobilnych
 • Pomniejszenie plików HTML
 • Uruchomianie tzw “leniwego ładowania obrazów”
 • Ustawianie wstępnego ładowania mapy witryn

Po zakończeniu prac i pełnym uruchomieniu strony internetowej optymalizujemy jej czas wczytywania. Badania Google pokazały iż strony ładujące się powyżej 5 sekund tracą ponad 40% zainteresowanych klientów stąd też tak ważne jest aby nasza strona działała szybko i sprawnie na wszelkiego rodzaju urządzeniach.

.01

Rozpoczęcie
współpracy

.02

Realizacja
projektu

.03

Wprowadzenie
poprawek

.04

Uruchomienie
strony

☂☂ Pomoc oraz strefa klienta ☂☂

Po zakończeniu prac nadal pozostajemy do dyspozycji klienta i chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania.
Otrzymają od nas Państwo również dostęp online do pełnego raportu przeprowadzonych prac nad stroną www oraz wykonanych działań SEO do tego bon rabatowy na kolejną stronę oraz informację o przyszłych płatnościach i niezbędne dokumenty

Wyróżniają nas jasno określone zasady współpracy,
z góry ustalona cena - bez dodatkowych i ukrytych kosztów.

Wyróżniają nas jasno określone zasady współpracy, z góry ustalona cena bez dodatkowych i ukrytych kosztów.

☛ Przebieg realizacji ☚

 

1. Zakup strony internetowej – jeżeli spodobała Ci się nasza oferta dokonujesz zakupu poprzez jedną z oferowanych przez nas opcji

2. Wysłanie wskazówek – po zakupie wypełniają Państwo nasz formularz, dotyczącą wyglądu strony (nie wymagamy żadnych grafik)

3. Projektowanie – po otrzymaniu wskazówek rozpoczynamy pracę nad tworzeniem strony internetowej, wstępny projekt wysyłamy Ci po 3 dniach roboczych od momentu otrzymania wskazówek

4. Akceptacji – jeżeli projekt spełnia Twoje oczekiwania akceptujesz go a jeżeli nie wprowadzamy poprawki aż do pełnego zadowolenia

5. Zakończenie – po zaakceptowaniu projektu Twoja strona zaczyna działać pod docelową domeną – przesyłamy raport z przeprowadzonych prac, dostęp do panelu administratora.

Jeśli posiadasz swój serwer lub swoją domeną wszystko w cenie skonfigurujemy

Wybierz dogodną formę płatności

Pełen koszt to 1299zł brutto wraz z hostingiem, domeną, certyfikatem SSL i pocztą na okres 12 miesięcy
Wystawiamy fakturę VAT 23%.

Po zakupie otrzymają Państwo formularz oraz opis kolejnych kroków pracy nad stroną na podany adres e-mail.

Faktura zaliczkowa

Po wypełnieniu poniższego formularza przekazujemy Państwu fakturę zaliczkową na 50% całkowitej kwoty usługi – 650zł brutto.
Przesyłamy szczegółowy opis kolejnych etapów prac nad stroną.
Pozostała część kwoty jest płatna po ostatecznym zaakceptowaniu projektu.

Żaneta PazderskaŻaneta Pazderska
16:35 13 Nov 22
Jak najbardziej polecam współpracę z firmą Arlek. Pan Paweł bardzo szybki, w realizowaniu naszych pomysłów, właściwie nie zdążyliśmy dobrze pomyśleć co i jak zmienić na naszej nowej stronie, a to już było gotowe. Ekspresowy kontakt, cierpliwość, rzetelność, pomysłowość i co ważne...ceny na kieszeń przeciętnego Kowalskiego. POLECAM w 100%
Magdalena OlczykMagdalena Olczyk
20:51 07 Nov 22
Polecam współpracę z Arlek.pl! Bardzo szybki czas realizacji, błyskawiczne reagowanie na sugestie i uwagi klienta. Pełen profesjonalizm przy dobrej ofercie cenowej. To już drugi projekt wykonany dla nas przez Arlek.pl. Dziękuję i pozdrawiam, Magda.
Emilia KonopkaEmilia Konopka
12:55 16 Oct 22
W 100% POLECAM współpracę z Arlek. Wszystko na najwyższym poziomie. Firma godna zaufania. Zero ukrytych kosztów, mnóstwo cierpliwości dla klienta. Niewiarygodne, że za tak dobrą cenę człowiek jest obsłużony na najwyższym poziomie. Moja strona z dwoma podstronami oraz sklepem internetowym jest genialnie zrobiona.Wszystko perfekt!Oby każda firma taka była- otaczaliby nas sami zawodowcy i odpowiedzialni ludzie. Emilia
maciej goździkmaciej goździk
09:26 23 Sep 22
Szybko, sprawnie, w dobrych pieniądzach, w konkretnej komunikacji, wszystko zgodnie z ustaleniami, żadnych problemów przy poprawkach, tak jak powinno być. W moim przypadku usługa zrealizowana w 4 dni!
Katarzyna DebowskaKatarzyna Debowska
03:22 22 Jul 22
Polecam współpracę z firmą Arlek. Profesjonalne,solidne wykonanie stron internetowych.Błyskawiczny czas realizacji, szybki i konkretny kontakt 24/h ,dodatkowo konkurencyjne ceny i pomoc techniczna !Firma godna zaufania!
js_loader

Co dokładnie otrzymam ? – skrócony opis oferty

W całkowitej cenie 1299zł brutto oferujemy kompleksowo wykonaną stronę internetową.

Nasza oferta “pod klucz” obejmuje wszystkie niezbędne elementy, aby strona działała sprawnie w sieci – roczny okres domeny, serwer, certyfikat SSL i skrzynki pocztowe. 

Aby rozpocząć prace, potrzebujemy jedynie opisu Państwa firmy. W ciągu 2-3 dni roboczych przedstawiamy Państwu gotowy projekt. Uwagi do projektu wprowadzamy do pełnej satysfakcji ze strony klienta.

Po zaakceptowaniu projektu, uruchamiamy stronę na wybranej domenie i udostępniamy prosty panel administratora, który umożliwia samodzielne zarządzanie treścią strony.

Wykonane przez nas strony są w pełni dostosowane pod telefony i tablety.

Pracę rozpoczynamy po zaksięgowaniu wpłaty, istnieje możliwość rozliczenia na podstawie faktury zaliczkowej w wysokości 50% przed rozpoczęciem prac.

Większość stron przedstawionych w naszym portfolio na stronie https://arlek.pl/nasze-prace/ została wykonana w ramach tej oferty.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania – 793 784 145